Капеланське служіння

Капеланське служіння при Всеукраїнській Християнській Асамблеї охоплює наступні напрямки: Тюремне капеланство, Військове капеланство та Медичне капеланство.


Керівник - пастор Олег Курдін

kurdin16.jpg

 

 

Тюремне капеланство

 

"...У в'язниці Я був і прийшли ви до Мене..."(Матф. 25:36)

Капеланське служіння слугує "мостом примирення" між людьми, які знаходяться в місцях позбавлення волі та суспільством.

Служіння охоплює дві колонії:

1. Кременчуцька виправна колонія №69 (чоловіча).

    Служіння проходять щосуботи в церкві «Свобода», яка розташована в тубдиспансері на території колонії.

2. Чернігівська виправна колонія №44 (жіноча)

   

Наша робота полягає в проповіді Слова Божого засудженим, в допомозі їм необхідними речами: одягом, продуктами харчування та ліками, а також в наданні консультацій психолога та юриста.

За весь час було охоплено 622 особи (542 чоловіка та 80 жінок). З них 42 особи прийняли водне хрещення.

 
 
ФОТОАЛЬБОМ
 
Кременчуцька чоловіча виправна колонія №69
 

 

Чернігівська жіноча виправна колонія №44

 

 

СВІДОЦТВА

Свідоцтво №1

 
Свідоцтво №2 (Володимир)

 

Засуджені потребують постійної благодійної допомоги: християнської літератури; аудіо-, відео- продукції; канцелярських товарів; одягу та взуття; продуктів харчування.

 

Військове капеланство

 


Основною метою служіння є проповідь Євангелія військовослужбовцям зони АТО, а також надання психологічної, духовної, молитовної та гуманітарної підтримки нужденним. Служіння здійснюється на волонтерських засадах.


Наші капелани опікуються Маріупольським угрупуванням та батальйоном морської піхоти№501.


ФОТОГАЛЕРЕЯ

Медичне капеланство

kapelan.jpgНа сьогоднішній день при церкві діють служіння, що на регулярній основі служать в Київському міському клінічному онкологічному центрі, Київській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги, Закладі медико-соціального обслуговування  «Будинок ветеранів сцени імені Н.М. Ужвій».

Пастори церкви Сергій Убогов та Олег Курдін беруть активну участь у впровадженні та розвитку в Україні інституту медичних капеланів. Так, 28−29 січня 2016 року пастори взяли участь у Всеукраїнській міжконфесійній конференції «Розвиток медичного капеланства  в Україні: передумови, потреби та перспективи», що відбулася в Київському національному університету імені Тараса Шевченка. Пастор Сергій Убогов включений до складу Робочої групи з впровадження медичного капеланства при Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій, є співавтором наукових публікацій та проектів нормативних документів з даної тематики.

Починаючи з 2009 року пастор Сергій Убогов викладає медичну та військово-медичну підготовку на Програмі «Пасторсько-капеланське керівництво» Київської Богословської Семінарії. У 2015 році викладав на курсах підготовки капеланів на базі Української Євангельської Теологічної Семінарії.


Якщо ви бажаєте долучитись до нашого служіння в якості фінансового партнера, або маєте на меті допомогти конкретній справі або конкретній людині, ви можете зробити цільове пожертвування:


р/р. 26002700313451
ПАТ КБ «Правекс-Банк» в м. Києві
МФО 380838, код 33987336
ВГО «Всеукраїнська Християнська Асамблея»
Призначення платежу: добровільні пожертви

 
< ПопередняБогослівські читання   Служіння "Мудрі серцем"Наступна >Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое
другое. ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU Каталог
христианских сайтов Для ТЕБЯ wwjd.ru: Христианская поисковая система. Твоя Библия: Библия, ответы на вопросы, христианский форум, библиотека, каталог сайтов. eXTReMe Tracker
3.9678